DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej i choć nie było uroczystego apelu, to świąteczną atmosferę wyczuwało się już od rana    w dzień poprzedni. Uczniowie w odświętnych strojach, spotkania z wychowawcami . Były życzenia, słodki poczęstunek i wiele uśmiechu. Życzenia od wszystkich uczniów przekazali wraz z laurką przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Z życzeniami przybył również naczelnik wydziału oświaty Urzędu Miasta Żagań, który przekazał z okazji święta edukacji czek na kwotę 2000 zł na pomoce dydaktyczne oraz list od burmistrza naszego miasta. Pani dyrektor indywidualnie podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za efektywną pracę, zaangażowanie i wręczyła nagrody dyrektora szkoły.