NIEZWYKŁE ODWIEDZINY

We wtorek 15 września br. odwiedził nas Kubuś, niepełnosprawny chłopczyk, którego rehabilitację wspierają nasi uczniowie, zbierając plastikowe nakrętki. Ten dzień był dla chłopca wyjątkowy jeszcze z jednego powodu – urodzin. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Kuby niespodziankę – upominek w postaci wierszyka, który powiedziała Wiktoria z klasy  II. Kuba postanowił nadać imię sercu do którego wrzucane są nakrętki – Wiktoria, co oznacza zwycięstwo.

Rodzice chłopca podziękowali pani dyrektor i uczniom za włączenie się do akcji  i niesioną pomoc. Przypominamy, że do powstania inicjatywy przyczyniła się radna Małgorzata Klorek i firmy działające na terenie naszego miasta poprzez zakup specjalnego pojemnika w kształcie serca. Nasze serce ma kolor czerwony.

Kubie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia,a my dalej zbieramy nakrętki.