Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Żaganiu

JUBILEUSZE PRACY NAUCZYCIELI


W czwartek 27 sierpnia br. odbyło się zebranie Rady Pedagogicznej, której celem była organizacja nowego roku szkolnego 2020/2021. Na początku jednak dyrektor szkoły Agnieszka Stanisławek wręczyła trzem nauczycielkom dyplomy i podziękowała za wieloletnią,bardzo owocną pracę z dziećmi i młodzieżą naszej szkoły.Jubileusz 40-lecia pracy świętowała pani Mariola Rulewska od wielu lat związana  z naszą szkołą, ukochany przez uczniów nauczyciel oddziału przedszkolnego. 35 lat pracy pedagogicznej ma już za sobą pani Małgorzata  Czapla, nauczyciel wychowania fizycznego i wychowawca młodzieży, która krzewi wśród dzieci idee zdrowego stylu życia, a pani Barbara Górecka- Szpała, nauczyciel przyrody i biologii oraz wychowawca świetlicy, dzięki której dzieci odkrywają tajemnice życia roślin i zwierząt, obchodziła jubileusz 30-lecia pracy.

Wszystkim paniom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia, kolejnych owocnych lat pracy pedagogicznej, wielu sukcesów.