ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

26 czerwca br. od godz. 9.00,  zachowując zasady reżimu sanitarnego, poszczególne klasy odbierały świadectwa z rąk wychowawców. To było pierwsze  spotkanie uczniów po blisko trzech miesiącach nieobecności w szkole spowodowanej pandemią koronawirusa. Wszystkich przybyłych na uroczystość zakończenia roku szkolnego uczniów i rodziców witała pani dyrektor, która przede wszystkim gratulowała promocji do następnej klasy. Podziękowania skierowane były także do rodziców, którzy w ostatnim czasie wspomagali swoje pociechy  w zdalnym uczeniu się. Na koniec pani dyrektor złożyła wszystkim  życzenia bezpiecznych i zdrowych wakacji. Z całą pewnością to zakończenie roku na długo pozostanie w pamięci uczniów, nauczycieli i rodziców ze względu na wyjątkowe zasady sanitarne.

Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy udanych i słonecznych wakacji.

« 1 z 2 »