Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Żaganiu

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW


O godz. 13.00 na placu apelowym przed szkołą 26 czerwca br. odbyło się zakończenie roku szkolnego klasy ósmej, która jednocześnie żegnała szkołę po ośmiu latach nauki. Na tej wyjątkowej uroczystości byli obecni:naczelnik Wydziału Oświaty- Mariusz Krugły, nauczyciele oraz rodzice uczniów. Zebranych powitała dyrektor szkoły Agnieszka Stanisławek. Słowo od burmistrza miasta odczytał pan naczelnik i wręczył najlepszym uczniom upominki od gospodarza naszego miasta. W imieniu uczniów klas młodszych pożegnała koleżanki i kolegów Paulina Józefiak. Swoich wychowanków żegnała także wychowawczyni- Danuta Lipiak. Ósmoklasiści odebrali nie tylko świadectwa, ale również nagrody książkowe, dyplomy i podziękowania min. za udział w konkursach, zawodach sportowych, pracy na rzecz Samorządu Uczniowskiego. Dyrektor szkoły wręczyła również pamiątkowe dyplomy Radzie Rodziców, która wspierała swą działalnością szkolne inicjatywy. Nie zabrakło wzruszeń, a nawet łez. Warto podkreślić, że mury naszej szkoły opuścili uczniowie, którzy na zawsze zapiszą się w jej pamięci.

Życzymy Wam spełnienia marzeń i planów związanych z kolejnym etapem edukacji w szkole średniej.

« 1 z 2 »