WARSZTATY Z REWIĄ „KONTRAST”

Tuż po feriach instruktorzy Rewii „Kontrast” zaprosili uczniów klas I-VIII na warsztaty, których celem było zachęcenie uczestników  do wzięcia udziału w zajęciach prowadzonych w ramach nowego projektu realizowanego w ŻPK. Rozpoczęcie działalności Rewii w Żaganiu to przede wszystkim świetna inwestycja w najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Celem działalności jest zaproszenie utalentowanych dzieci do pracy pod okiem profesjonalnych osób, które zadbają o rozwój artystyczny żagańskich młodych talentów. Podczas regularnych zajęć w Żagańskim Pałacu Kultury dzieci i młodzież przygotują widowisko premierowe tematyczno-wokalne oraz nagranie płyty z utworami, które dzieci poznają na zajęciach piosenkarstwa estradowego. Dodatkowo odbędą się warsztaty nakierowane na konkretną technikę taneczną z zaproszonymi specjalistami w danej dziedzinie (np. z akrobatyki zajęcia poprowadzą mistrzowie olimpijscy z akrobatyki sportowej) oraz spotkania i wspólne występy z muzykami i „Gwiazdami”.

Podczas warsztatów w szkole uczniowie poznali techniki taneczne, wzięli udział w mini warsztatach. Mamy nadzieję, że chętnych do udziału w zajęciach nie zabraknie.