KARNAWAŁ, KARNAWAŁ…

We wtorek  25 lutego br. uczniowie naszej szkoły spotkali się w sali gimnastycznej  na karnawałowej zabawie. Młodsi rozpoczęli pląsy już po godzinie 15.00, a tematem przewodnim zabawy i przebrań uczestników zabawy były postacie z bajek. Było barwnie i kolorowo, za sprawą księżniczek, biedronek, kotków, dzielnych rycerzy, krasnali, a także współczesnych bohaterów. W rytm muzyki panie wraz z podopiecznymi tańczyły do ostatnich minut wyznaczonego czasu na karnawałową zabawę, ponieważ już o 17.00 na parkiecie pojawili się uczniowie klas IV-VIII, którzy również znakomicie się bawili w rytm wybranych przez siebie utworów.  Dziękujemy dyrekcji szkoły i Radzie Rodziców za słodki poczęstunek i  napoje. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnej zabawy.