BABCIU! DZIADKU! JESTEŚCIE W NASZYCH SERDUSZKACH!

„Czerwone serduszko dla Ciebie dziś mam, czerwone serduszko Tobie dziś dam…”

11 lutego w oddziale przedszkolnym odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przedszkolaki bardzo sumiennie i z ogromnym zaangażowaniem przygotowały program artystyczny. W trakcie tej uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a wspaniali goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Przedszkolaki  poprzez wiersze, piosenki i tańce mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje głębokie uczucia.

Dzieci obdarowały również swoich Dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami oraz zaprosiły do wspólnych tańców.

Po zakończeniu części artystycznej goście oraz przedszkolaki zostali zaproszeni na przygotowany przez mamy słodki poczęstunek.

Frekwencja jak co roku dopisała. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami tak pięknej uroczystości, a spotkanie upłynęło w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.