SPOTKANIE Z PANIĄ POLICJANTKĄ

Policjant to naprawdę nasz przyjaciel bliski !

W związku z tym,  22 listopada w naszej szkole gościliśmy panią policjantkę z Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu, która odwiedziła dzieci z klas I-III i przedszkolaków. Podczas spotkania pani opowiadała o bezpiecznym zachowaniu się na drodze, o trudnych sytuacjach, w których mogą uczestniczyć dzieci, zwracała uwagę na to, żeby na jezdni być uważnym i ostrożnym, podróżować w fotelikach, a przede wszystkim uświadomiła dzieciom, że właśnie one mogą zrobić bardzo wiele.

Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek pani policjantki oraz zadawały pytania, na które uzyskały wyczerpujące odpowiedzi. Z dumą chwaliły się również swoją wiedzą z zakresu bezpieczeństwa na drodze. Zdobyły uznanie w oczach naszego gościa.