PÓŁFINAŁY UNIHOKEJA

6 listopada 2019 r. na hali widowiskowo-sportowej w Żaganiu zostały rozegrane zawody powiatowe „Igrzysk Dzieci” w unihokeju dziewcząt i chłopców. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy wygrywając zawody powiatowe, awansowali do półfinału wojewódzkiego „Igrzysk Dzieci” w unihokeju, który odbył się w Babimoście.

19 listopada 2019 r.  półfinałach jako pierwsi rywalizację  rozpoczęli chłopcy w składzie: Bojczuk Michał, Adamczyk Dawid, Szczęsny Norbert, Wojtysiak Szymon, Węcławski Kacper, Lange Szymon, Zagórski Kuba, Filiczkowski Szymon, Ławecki Mikołaj, Muszyński Antek, którzy zajęli V miejsce.

Dziewczęta rozegrały zawody 21 listopada 2019 r. w składzie: Kultys Ewa, Nowaczyk Marta, Apanel Julia, Kubalewska Julia, Łuszczyńska Maja, Łuszczyńska Martyna, Józefiak Paulina, Jankowska Aleksandra, Cybulska Ewelina, Bocianiak Gabriela, zajmując V – VI miejsce.