MISIE, MIŚKI, MISIACZKI

Przytul się do pluszowego misia!

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci – Pluszowy Miś. W tym dniu każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego misiaczka. Przedszkolaki z ogromną przyjemnością opowiadały o swoich misiach, bawiły się przy misiowych przebojach, wykonywały ćwiczenia gimnastyczne ze swoimi pluszakami, wysłuchały historii powstania tego święta.

Oprócz tych zajęć dzieci wspólnie wykonały z kolorowego i szarego papieru misia Pysia – tak nazwały go przedszkolaki. Był też konkurs plastyczny pt. „Mój przyjaciel miś”. Wszystkie prace wykonane zostały bardzo ładnie i zawisły wraz z misiem Pysiem na wystawie.

Ciekawą atrakcją w tym dniu był wielki miś przyniesiony przez Panią Dyrektor, który pozostanie z przedszkolakami na zawsze, będzie im towarzyszył w zabawach i służył jako miła przytulanka. Dzieci bardzo dziękują za wspaniałą pluszową niespodziankę.