UNIHOKEJ – CZOŁOWE MIEJSCA NASZYCH ZAWODNKÓW

21 i 22 października 2019 roku na hali widowiskowo-sportowej „Arena” rozegrano zawody  w unihokeja dziewcząt i w ramach Żagańskich Igrzysk Dzieci, rocznik 2007 (klasy VI i młodsze), zaś  23 i 24 października 2019 r. na boisku walczyli chłopcy, starsze dziewczęta i starsi chłopcy, którzy rozegrali turniej unihokeja ramach Żagańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII i VIII).

W Igrzyskach Dzieci dziewczęta w składzie: (Kultys Ewa, Nowaczyk Marta, Apanel Julia, Kubalewska Julia, Łuszczyńska Maja, Łuszczyńska Martyna, Józefiak Paulina, Jankowska Aleksandra) zajęły 1 miejsce wśród żagańskich szkół.

Również chłopcy w składzie: (Bojczuk Michał, Adamczyk Dawid, Szczęsny Norbert, Wojtysiak Szymon, Węcławski Kacper, Lange Szymon, Zagórski Kuba) zajęli 1 miejsce.

Z kolei w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej dziewczęta (Kicińska Ewa, Szopa Martyna, Lisowska Maria, Wilczewska Katarzyna, Szymkowiak Roksana, Błaszczyk Aleksandra, Słodowa Laura, Słodowa Natalia, Pityńska Amelia) wywalczyły 3 miejsce, zaś chłopcy (Dzieńdziara Karol, Kałużny Szymon, Kantek Łukasz, Lembicz Marcin, Jasek Piotr, Utnik Dawid) w tej samej kategorii wiekowej uplasowali się na 2 miejscu.

Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne konkurencje sportowe.