PASOWANIE NA PIERWSZAKA

28.10.19 r. to ważna data dla dzieci z klasy pierwszej. Tego dnia stali się pełnoprawnymi uczniami PSP nr 3 im. Jana Pawła II w Żaganiu, a stało się to dzięki uroczystemu pasowaniu, którego dokonali Burmistrz Miasta Żagań Andrzej Katarzyniec oraz pani dyrektor Danuta Urban.

Zanim to jednak nastąpiło, w obecności zaproszonych gości pierwszaki zaprezentowały program artystyczny. Tym samym udowodniły, że posiadają już wiedzę i umiejętności nabyte podczas zajęć lekcyjnych. Po programie nastąpiło uroczyste ślubowanie. Całe spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze. Dzieci otrzymały mnóstwo prezentów od burmistrza, pani dyrektor, rodziców oraz uczniów kl. II , III i oddziału przedszkolnego.

Później nadszedł czas na wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Na zakończenie uroczystości na naszych ,,świeżo upieczonych” uczniów czekała niespodzianka. W sali gimnastycznej pojawił się Minionek oraz animatorka Patrycja      z Centrum Edukacji i Animacji ,,Latawiec”, którzy przeprowadzili zabawy integracyjne. Wszyscy wspaniale się bawili. Na zakończenie pierwszaki udały się do klasy na mały poczęstunek.

To był naprawdę dzień pełen wrażeń!!!

« 1 z 2 »