IGRZYSKA DZIECI

24 i 25 września 2019 roku na stadionie Arena rozegrano mecze piłki nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Żagańskich Igrzysk Dzieci w „Mini piłkę nożną” – rocznik 2007 i młodsi (klasy VI i młodsze), a 27 września 2017 r. chłopcy rozegrali mecz piłki nożnej w ramach Żagańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy VII i VIII).

Dziewczęta w składzie: (Kultys Ewa, Kultys Marta, Nowaczyk Marta, Cybulska Ewelina, Apanel Julia, Kubalewska Julia, Łuszczyńska Maja) zajęły 1. miejsce wśród żagańskich szkół.

Chłopcy w składzie: (Bojczuk Michał, Adamczyk Dawid, Szczęsny Norbert, Szczęsny Rafał, Wojtysiak Szymon, Węcławski Kacper, Mikołajczak Jan, Dąbrowski Jędrzej, Ławecki Mikołaj, Ślęczka Remigiusz) zajęli 2. miejsce.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

Piłka nożna

Chłopcy (Dzieńdziara Karol, Kałużny Szymon, Kantek Łukasz, Lembicz Marcin, Jasek Piotr, Utnik Dawid, Zator Emil, LeydyBertek) zajęli 4. miejsce.

Gratulujemy zwycięstw i życzymy dalszych sukcesów !