WARSZTATY KULINARNE W PIZZERII ,,MAFIA”

Dnia 12.06.2019r. dzieci z klasy I i III uczestniczyły w warsztatach kulinarnych zorganizowanych przez w pizzerię „Mafia” w Żaganiu. Przed rozpoczęciem przygotowania pizzy dzieci otrzymały koszulki oraz czapki ze swoim imieniem. Na początek grupa została podzielone na mniejsze zespoły. Grupy podchodziły do stanowiska kucharza i przygotowywały swoją pizzę. W tym czasie pozostałe dzieci zostały zaproszone do wykonania kolorowanek i rozwiązania rebusów związanych z lokalem. Po skończonej pracy powstałe pizze trafiły do pieca, a następnie do degustacji. Miłą niespodzianką były zdrowe koktajle oraz smakowanie słodkiej pizzy. Bardzo dziękujemy menadżerowi i pracownikom ,,Mafii” za niezwykle profesjonalnie przygotowane warsztaty raz bardzo miłą atmosferę.