UROCZYSTE POŻEGNANIE ROKU SZKOLNEGO ORAZ KLAS ÓSMYCH

19 czerwca br. na szkolnym boisku o godz. 10.00 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019. Zebranych gości- zastępcę burmistrza Sebastiana Kuleszę, przewodniczącego Rady Miasta Adama Matwijowa, rodziców, nauczycieli i uczniów powitała pani dyrektor Danuta Urban. W swoim wystąpieniu nawiązała do upływającego czasu i tego, że najstarsi uczniowie opuszczają mury naszej szkoły i po wakacjach wkroczą w kolejny etap edukacyjny, pogratulowała im też dobrze zdanego egzaminu ósmoklasisty. Następnie ósmoklasiści zaprezentowali się w programie artystycznym, który rozpoczęli polonezem. Wśród słów pożegnania nie zabrakło tych  o szkole, nauczycielach, kolegach.

Swoich starszych kolegów pożegnali siódmoklasiści, którzy już od 1 września będą najstarszym rocznikiem, to oni przejęli też pieczę nad szkolny sztandarem. Ciepłe słowa do wszystkich uczniów, a szczególnie absolwentów skierowali Sebastian Kulesza i Adam Matwijów, życzyli  im powodzenia w nowych szkołach. Po oficjalnych wystąpieniach przyszedł czas na  nagrodzenie uczniów wzorowych, którzy z rąk wychowawców i pani dyrektor odebrali nagrody książkowe. Również rodzice uczniów wzorowych odebrali gratulacje.   Po trudach roku szkolnego wszystkim życzymy udanych i bardzo bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia !!!

« 1 z 2 »