NAUCZYCIEL I PRZEDSZKOLE NA MEDAL !!!

Jest nam milo poinformować, że Pani Mariola Rulewska w plebiscycie „Gazety Lubuskiej” zajęła I miejsce w powiecie żagańskim, otrzymując tytuł „Nauczycielki na medal”.

Również zaszczytne miejsce III w powiecie żagańskim zajął nasz oddział przedszkolny, który otrzymał tytuł „Przedszkola na medal”.

W związku z powyższym dyrekcja szkoły Pani Danuta Urban i Pani Mariola Rulewska na zaproszenie „Gazety Lubuskiej” podczas uroczystej gali na Uniwersytecie Zielonogórskim w dniu 13.06.2019 r., odebrały dyplomy, nagrody oraz tablicę pamiątkową „Przedszkole na medal”, która obecnie zdobi mury naszej szkoły.

Dodatkowo nasza szkoła otrzymała voucher o wartości 1000,00 zł na reklamę w „Gazecie Lubuskiej” oraz serwisach gazety.

Dyrekcja szkoły w imieniu własnym i nauczycielki, pragnie podziękować rodzicom oddziału przedszkolnego za zgłoszenie Pani Marioli i szkoły do plebiscytu oraz za oddane głosy.