Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Żaganiu

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI W „TRÓJECZCE”


21 marca nasza w naszej szkole mieliśmy „Dzień otwartych drzwi”. Gościliśmy przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 5 w Żaganiu, których na samym początku powitała pani dyrektor szkoły Danuta Urban. Następnie słowa powitania skierowali do gości przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. A że „Trójeczka roztańczona jest”, więc program artystyczny zaprezentowali najmłodsi uczniowie naszej szkoły. Dla przedszkolaków zostały również przygotowane warsztaty plastyczne, natomiast starsi uczniowie zaprezentowali doświadczenia z takich dziedzin jak biologia, chemia i fizyka. Na koniec nasi goście zwiedzili szkołę i po poczęstunku odjechali do przedszkola. Mamy nadzieję, że spodobało im się w szkole i po wakacjach wrócą do nas już jako uczniowie klas pierwszych. Serdecznie zapraszamy do „Trójeczki”.