NAJLEPSI WYRÓŻNIENI

W poniedziałek  4 lutego br. odbył się apel, na którym podsumowane zostały wyniki klasyfikacji uczniów po I semestrze roku szkolnego 2018/2019. Pani dyrektor  Danuta Urban wręczyła uczniom, którzy osiągnęli średnią ocen 4,75 i wyżej oraz minimum bardzo dobrą ocenę zachowania dyplomy wzorowego ucznia. Najwyższą średnią w szkole 5,53 uzyskała uczennica klasy IV Hania Pakies, a zaraz po niej uczennica klasy VIII a Patrycja Adamczyk. Podziękowania i dyplomy zostały również wręczone uczniom, którzy wzięli udział w ogólnopolskich konkursach oraz zawodach sportowych. Przed nami kolejne wyzwania związane z nowym semestrem. Szczególnie ważny jest egzamin ósmoklasisty. Z okazji rozpoczynającego się nowego semestru Pani dyrektor życzyła wszystkim uczniom jak najlepszych ocen, dużo wytrwałości i cierpliwości w zdobywaniu wiedzy.