Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Żaganiu

Dnia 8 czerwca odbył się w naszej szkole Festyn Szkolny- Rodzinny pod hasłem „Mam talent”


Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje zdolności w różnych dziedzinach: tańcu, śpiewie, grze na instrumencie. Licznie zgromadzeni goście mogli obejrzeć i wysłuchać dzieci z oddziału zerowego „Wesoła Gromadka”, gry na fagocie, występów wokalnych i tańca współczesnego. Wśród wielu atrakcji było min. : malowanie twarzy, wielkie bańki mydlane, doświadczenia fizyczne, dmuchańce- zjeżdżalnie dla najmłodszych. Nasz festyn uatrakcyjniły pokazy zumby – grupy dziecięcej i dorosłych oraz tańca i karate – formacja Artura Niezgody. Tradycyjnie można było posmakować pajdy chleba, grillowanej kiełbaski, ciasta domowej roboty. Najwięcej emocji dostarczyła loteria fantowa. Głównymi nagrodami były dwa rowery. Jeden ufundowany przez Burmistrza Miasta Żagań a drugi przez Pana Jarosława Janika z Zakładu Fotografii Barwnej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

« 1 z 4 »