Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Żaganiu

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO


26 czerwca o godz. 10.00 rozpoczęła się na dziedzińcu naszej szkoły uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/2015. Dyrektor szkoły p.Danuta Urban gorąco powitała zebranych uczniów, rodziców i nauczycieli. Była to dobra okazja, aby wszystkim podziękować za całoroczny wysiłek oraz wręczyć pamiątkowe dyplomy. Podziękowania otrzymali rodzice szczególnie zaangażowani w pracę na rzecz naszej szkoły. Szczególnie wyróżniona została p.Winiarska, która od wielu lat pomaga szkole, szyjąc potrzebne stroje i pluszowe zabawki.
Jak co roku podczas apelu odbyło się przekazanie sztandaru klasie V oraz uroczyste pożegnanie tegorocznych absolwentów. Najpierw żegnali się oni sami tradycyjnym polonezem i przy pomocy wierszy i piosenek. Potem pożegnali ich piątoklasiści. Wręczone zostały nagrody książkowe wzorowym uczniom oraz nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta p.Daniela Marchewkę dla uczniów klas IV-VI, którzy uzyskali najwyższą średnią w szkole. Otrzymały je dwie uczennice klasy IV: Izabela Kopciuch i Patrycja Adamczyk, które uzyskały średnią 5,33 oraz Amanda Toczek z kl.VI ze średnią 5,17. Wyróżnieni zostali także uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych i sportowych.
Po zakończeniu uroczystości uczniowie odebrali w klasach świadectwa i po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się z wychowawcami. Życzymy wszystkim zdrowych, wesołych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia za dwa miesiące!

« 1 z 2 »