Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Żaganiu

Zawody pływackie


II EDYCJA LIGI PŁYWACKIEJ ZSP ,,Szukamy talentów” 22.03.2013r.

klasa I

styl grzbietowy – 25m

Wilczewska Katarzyna – 4 m-ce

Kabaciński Michał – 3 m-ce

klasa II

styl grzbietowy – 25m

Apanel Nikola – 3m-ce

Kamiński Marcin – 4 m-ce

styl dowolny – 25m

Zarucka Nikola – 2 m-ce

Kamiński Marcin – 4 m-ce

klasa III

styl grzbietowy – 50 m

Kantek Marta – 6m-ce

Augustyn Ziemowit – 5m-ce

styl dowolny – 50m

Hołodziuk Patrycja – NU

styl klasyczny – 50m

Dziewiątak Katarzyna – NU

Szczęsny Marcin –NU

Klasa

Styl, dystans

Dziewczyny

Chłopcy

IV

50 m grzbiet

Milena Świątek III m-ce

Michał Semkło V m-ce

50 m klasyczny

Dominika Szopa III m-ce

50 m dowolny

Natalia Bielska II m-ce

Michał Semkło V m-ce

V

50 m grzbiet

—————-

Kacper Ciuba III m-ce

50 m klasyczny

————-

Kacper Ciuba III m-ce

50 m dowolny

Katarzyna Kubańska- NU

Kacper Ciuba IVm-ce

VI

50 m grzbiet

Natalia Serwańska I m-ce

Piotr Kamiński II m-ce

50 m klasyczny

Jennifer Koj II m-ce

Piotr Kamiński I m-ce

50 m dowolny

Zuzanna Nowakowska IV m-ce

Piotr Kamiński IV m-ce

III Edycja ligi PŁYWACKIEJ 19.04.2013r.

klasa I

styl grzbietowy – 25m

Wilczewska Katarzyna – 5 m-ce

Kabaciński Michał – 3 m-ce

klasa II

styl grzbietowy – 25m

Apanel Nikola – 4 m-ce

Kamiński Marcin – 5 m-ce

styl dowolny – 25 m

Zarucka Nikola – 3 m-ce

Kamiński Marcin – 4 m-ce

klasa III

styl grzbietowy – 50 m

Kantek Marta – 5 m-ce

Drogosz Jakub 6 m-ce

styl dowolny – 50m

Ganczar Wojtek – NU

Klasa

Styl, dystans

Dziewczyny

Chłopcy

IV

50 m grzbiet

Milena Świątek III m-ce

———–

50 m klasyczny

Dominika Szopa IV m-ce

———–

50 m dowolny

Natalia Bielska IV m-ce

———–

V

50 m grzbiet

Liwia Wojtysiak V m-ce

Kacper Ciuba V m-ce

50 m klasyczny

————-

Filip Konior II m-ce

50 m dowolny

————-

Kacper Ciuba IVm-ce

VI

50 m grzbiet

————-

Jakub Tomaszewski IV m-ce

50 m klasyczny

Zuzanna Nowakowska VI m-ce

—————-

50 m dowolny

Paulina Żelazek III m-ce

—————-

IV Edycja ZAWODÓW PŁYWACKICH ,,SZUKAMY TALENTÓW 2013 ” 24.05.2013r.

klasa I

styl grzbietowy – 25 m

Wilczewska Katarzyna – 3 m-ce

Kabaciński Michał – 3 m-ce

klasa II

styl grzbietowy – 25 m

Apanel Nikola – 4 m-ce

Kamiński Marcin – 4 m-ce

styl dowolny – 25 m

Zarucka Wiktoria – 3 m-ce

Kamiński Marcin – 6 m-ce

klasa III

styl grzbietowy – 50 m

Kantek Marta – 5 m-ce

Augustyn Ziemowit – 5 m-ce

Klasa

Styl, dystans

Dziewczyny

Chłopcy

IV

50 m grzbiet

Milena Świątek II m-ce

———–

50 m klasyczny

Dominika Szopa VI m-ce

———–

50 m dowolny

Natalia Bielska II m-ce

———–

V

50 m grzbiet

Liwia Wojtysiak IV m-ce

Kacper Ciuba IV m-ce

50 m klasyczny

————-

Filip Konior I m-ce

50 m dowolny

————-

Kacper Ciuba IVm-ce

VI

50 m grzbiet

Natalia Serwańska I m-ce

—————

50 m klasyczny

Natalia Serwańska V m-ce

—————-

50 m dowolny

Paulina Żelazek III m-ce

—————-